ALANYASPOR AMBLEMLİ ABAJURLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI - HABERLER | ALANYUM AVM

ALANYASPOR AMBLEMLİ ABAJURLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI
ALANYASPOR AMBLEMLİ ABAJURLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki tutuklu ve hükümlülerin ürettiği Alanyaspor amblemli su kabağı abajurları Alanyum'da büyük sergileniyor.

Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki tutuklu ve hükümlülerin ürettiği Alanyaspor amblemli su kabağı abajurları Alanyum'da sergileniyor. Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nun atölyelerinde çalışan tutuklu ve hükümlüler tarafından yapılan su kabağıabajurları Alanyum Alışveriş Merkezi'nde kurulan stantta alıcıların beğenisine sunuluyor. Çeşitli motiflerin işlendiği su kabağı abajurları arasında en fazla ilgiyi ise Alanyaspor amblemli abajurlar görüyor. Alanyum'da 10 gün sergilenecek abajurların fiyatı 5 ile 150 TL arasında değişiyor. 


ALİ ŞEREF KÜL'DEN TEŞEKKÜR
Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali Şeref Kül, amaçlarının kar elde etmek olmadığını, ucuz ve kaliteli ürün sunmayı amaçladıklarını söyledi. Tutuklu ve hükümlülere meslek edindirmek anlamında özel sektörden de desteğe ihtiyaçları olduğunu söyleyen Kül, "Bize alışveriş merkezinin kapılarını açan Alanyum Genel Müdürü Ahmet Paşaoğlu'na teşekkür ediyorum" dedi. 
Cezaevinin atölyelerinde gerçekleştirilen su kabağı süslemeciliği ürünlerinin arasında en fazla ilgiyi Alanyaspor amblemli abajurlar görüyor.

http://www.alanyatimehaber.com