ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ 95. ŞUBESİNİ ALANYUM AVM’DE AÇTI - HABERLER | ALANYUM AVM

ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ 95. ŞUBESİNİ ALANYUM AVM’DE AÇTI
ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ 95. ŞUBESİNİ ALANYUM AVM’DE AÇTI

Ege bölgesinin eşsiz lezzetlerinden Alaçatı Muhallebicisi Alanyum AVM’de hizmete girdi.

 

Alaçatı Muhallebicisi, kalabalık şehirlerde insanların özlem duyduğu ferahlıktaki mekanlarda Ege’nin kendine özgü atmosferini yaşatacak ve lezzetlerini tüm Türkiye ile buluşturmaya devam edecek. Alaçatı Muhallebicisi Bölge Müdürü Ümit ÜNAL,

 

“Alaçatı Muhallebicisi 2012’de beri, Ege’nin doğallığını ve lezzetlerini, Anadolu’nun tamamına, insanların doğaya ve doğala olan özlemlerini giderebilmek için taşıyor ve bu heyecanla yeni şube yatırımları yapıyor.

 

Kendine has mimarisi ve Ege’ye özgü lezzetleri ile hizmet noktalarını hızla arttıran Alaçatı Muhallebicisi, Ege’nin güzelliklerini,  tüm Anadoluda dört mevsim yaşatmaya devam ediyor. 34 il 94 şubesi ile yeni yatırım çalışmalarını sürdüren Alaçatı Muhallebicisi 95. Şubesini Antalya Alanya'da açtı.

 

Doğanın güzelliklerden ilham alan bir marka olabilme hayalini gerçekleştirmeyi başaran ve Ege Alaçatı mimarisi ve konforuyla 94 farklı noktada hizmet veren Alaçatı Muhallebicisi, 2022 yılı için ‘En Lezzetli Yatırım’ teması çerçevesinde yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor ve 2022 yılı sonunda 100 şubenin üzerine çıkmayı hedefliyor.

 

Pandemi sürecindeki belirsizlikler, dünya ekonomisindeki kırılganlık ve buna bağlı olarak sektörde yaşanan dalgalanmaya karşın mevcut büyüklüğünü korumayı başaran marka, Bolu, Çorum, Tokat, Tekirdağ, Çanakkale, Iğdır, Erzurum, Bartın, Sinop, Uşak, Zonguldak, Manisa, Trabzon, Mardin, Sivas, Amasya, Karabük, Bilecik, Giresun, Hatay’da yeni Franchise yatırımları görüşmelerine devam ediyor.

 

2022 yılı için, yeni dijital menü, müşteri dostu fiyat politikası ve yeni ürünleriyle birbirinden farklı kampanyaları hayata geçirmeyi amaçlayan marka,  müşteri memnuniyetini arttırmanın yanı sıra,  bölgesel ve kültürel farklılıkları ortadan kaldıran en önemli etkileşimlerden birinin de Anadolu’nun zengin mutfak kültürü olduğunu savunuyor.

 

Günün her saati eşsiz lezzetleriyle gerçek bir Ege esintisi yaşayabilirsiniz. Günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında, mimari konforu ve zengin menü içeriği ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan bir Alaçatı Muhallebicisinde, sabahın erken saatlerinde Ege kahvaltısıyla güne başlayabilir, günün diğer saatlerinde,

Ege’nin kendine özgü sağlıklı ve besleyici lezzetlerini deneyebilir, keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen onlarca  çeşit dondurma içerisinden kendi favorilerinizi seçebilir, Alaçatı’nın eşsiz sütlü tatlılarıyla lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.” mesajını verdi.